Новые сообщения
Участники
Правила форума
Поиск
RSS
Страница 1 из 11
Форум PES » Pro Evolution Soccer » ЛИКБЕЗ » ошибка в пес
ошибка в пес
GimostanДата: Четверг, 14 октября 2010, 18:22 | Сообщение # 1
Болельщик
Статус: Offline
Я извиняюсь, у меня вопрос. у меня проблема в пес 2011. Я в мастер лиге играю и сейчас начала выскакивать какая-то ошибка,когда я жму "далее" меня выбрасывает из игры и пишет что ошибка и поделать ничего нельзя, заходишь,жмешь далее и опять выбрасывает.у меня такое уже было в пес 2009, но тогда я забил на это так как уже был на подходе пес 2010. Если знаете подскажите плиз что делать!

Желто-Синие ВПЕРЕД!!! МЕТАЛЛИСТ вперед за победой!!!
Knight_TemplarДата: Четверг, 14 октября 2010, 21:00 | Сообщение # 2
Президент команды
Gimostan,
Переустанови игру (сделай копию сохранений), если патчи ставил то может один криво лег.

В онлайне играю под ником "Lavrik"
Dima_HnatkoДата: Понедельник, 12 декабря 2011, 00:06 | Сообщение # 3
Помощник тренера
Knight_Templar, согласен.

jashka_1Дата: Четверг, 25 октября 2012, 18:25 | Сообщение # 4
Болельщик
Как сохранить??

Переустанови игру (сделай копию сохранений), если патчи ставил то может один криво лег. как ето сделать подскажите??? копию сохранений. Хочу переустановить игру но чтоб всё в редакторе осталось!!!
inetryconydotДата: Четверг, 15 декабря 2016, 01:43 | Сообщение # 5
Болельщик
Amlodipine is used to treat hypertension (high blood pressure) and to treat angina (chest pain). Amlodipine may also be used for purposes other than those listed in this medication guide

Want Amlodipine with DISCOUNT?
Our Pharmacies is the most trusted online drug suppliers. You do not have to worry about the quality of our drugs, we want to assure you that we provide you with the best possible quality at affordable prices.
Buy now in our MED PORTAL http://bit.ly/1ae6vce and save YOUR MONEY! ((copy and paste the link into your browser if link is not clickable))

* 100% Safe & Secure.
* Free Shipping Worldwide
* Lowest price guaranteed!
* Top quality medications
* We do our best to provide impeccable customer service -- Very easy to get Aldactone online!
* 100% Satisfaction Guaranteed
* Many payment options: Visa, Amex, MasterCard, Diners Club, JCB, eCheck, Wire transfer etc.

Related TAGS:
Buy Amlodipine Best price at #1 online pharmacy
buy Amlodipine prescription online
Free Shipping
Amlodipine online at the lowest price AmlodipineUS suppliers Amlodipine
Order Amlodipine online without prescription
Next Day FedEX
Get Amlodipine overnight Cheapest place to buy Amlodipine online FDA Approved
Amlodipine cheap no prescription
USA search cheap Amlodipine
Amlodipine Canada Get cheap http://www.carnealfuoco.it/bbq-forum/viewtopic.php?f=1&t=3695 Can You Order Penicillin Online
Confidential - Express Shipping
Buy Amlodipine at low prices on line
Buy Amlodipine now online order Amlodipine overnight no prescription
Buy online pharmacy Amlodipine
Online Amlodipine pharmacy cheap HQ Medications HERE! Amlodipine medication online
Amlodipine cheap no prescription Buy cheap Amlodipine no prescription
FDA approved Health product
Buy cheap Amlodipine online
Cheap Amlodipine online overnight delivery It is Easy and Fast Online Pharmacy Amlodipine overnight US Amlodipine prices buy Amlodipine Ordering online Amlodipine overnight

[url=http://amoxil500.jigsy.com/purchase-amoxil-online-without-prescription]Purchase amoxil online without prescription[/url]
Форум PES » Pro Evolution Soccer » ЛИКБЕЗ » ошибка в пес
Страница 1 из 11
Поиск: